Rasismus vůči Romům? Spíš vstřícnost!

2. června 2013 v 11:18 | Elizabeth

Proč mluvím k tomuto tématu? Nedávno se mi totiž stalo, že jsem šla na trénink a proti mně banda malých, tak desetiletých, víc asi ne, cikánů (pardon, Romů). Řekla jsem si, ať nevypadám jako rasista, prostě půjdu dál a budu se snažit jich nevšímat. Co si budeme povídat, trénuji na Máji, tam jsou Romové na každém rohu. Samozřejmě jsem s pudem sebezáchovy přitáhla svojí tašku blíž k tělu a snažila jsem se je obejít z jedné strany. Co ta malá hovada udělala mě přinejmenším udivilo, ten vůdce, očividně nejstarší, se mi dost neurvale otočil po tašce. Tak tak jsem uhla a ještě jsem mu stihla vlepit dost nepříjemnou facku. A pak člověk nemá být rasistou.


Ale no tak, co já budu říkat o rasismu. Rasista nejsem ani v nejmenším, například černoši, černoši jsou tak úžasně pohodoví, roztomilí a optimističtí! A rovněž nemůžu říct, že by všichni Romové kradli, ubližovali a já nevím co. Ale důvod proč nemám ráda tuto tmavou rasu je prostý. Okupují ČR, sami se za Čechy považují, svou rasu zapírají, ale i přesto si od státu žádají obrovské dávky z NAŠICH daní a dělají, s prominutím, hovno. Pracujících cikánů je na tu menšinu sakra málo. Většina z nich je líná, a přitom ze sebe dělá chudáčky. Myslí si, že jako menšina mají větší práva, říkají, jak jim ubližujeme, a vláda jim klidně vyjde vstříc. Aby získali prachy, prostě buď kradou, nebo se množí. A množí se opravdu nelidským způsobem. Ač děti nemůžou zvládnout, pořád si je pořizují, dál a dál, aby měli ještě víc peněz. Pak děti vyrůstají s vědomím, že si je rodiče pořídili jen tak, pro prachy, sami se z toho zhroutí a začnou krást taky. A teď si představte, že průměrný Čech dostane za větší krádež nebo loupežné přepadení jednotlivce minimálně 2 roky v lochu, pokud si to samozřejmě nebude schopen vyřvat. Rom dostane podmínku a dál si vesele běhá po světě a bere, co může. Protože je to přece chudáček, který na nic nemá. Ovšem že by šel pracovat, to ne. Proč, když může žít z dávek?

Možná teď někdo bude kecat, že pro Roma je těžké dostat práci. To chápu. Nikdo nechce zaměstnávat kradoucí menšinu. Ovšem tohle si přece taky zavinili sami! Řekněte, myslíte, že by normálního člověka na úřadě napadlo, že prostě ,,támhleten tmavej cikán nemůže mít práci, protože je prostě tmavej!''. Nenapadlo. Dříve se i Romská menšina podřizovala práci a prostě pracovat museli. Pak zjistili, že k penězům se dá přijít i jinak, a začali krást a vybírat dávky, a pak se ti poctiví diví, proč je nikde nezaměstnají. Popravdě, já k Romům žádné pozitivní vztahy nemám. A rasista nejsem. Howgh.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama