NÁVRAT!!!

29. května 2013 v 18:16 | Elizabeth
Strašně, strašně moc se omlouvám.... Bylo tolik věcí, co se musely stihnout, a blog byla ta poslední z nich. Ale teď začnou změny! Překopu menu, začnu přidávat články, hlavně tedy z tvorby, a prostě celé to tu ožije! A proč že jsem na blog vůbec neměla čas?


  1. Překopával se magazín Numéro Un, ve kterém jsem vedoucí oddělení. Nově ho najdete na adrese: www.numerounmag.wordpress.cz, a stále sháníme autory, v případě zájmu o Literaturu pište na Lizzy.M@seznam.cz ;-)
  2. S Nikou Roovy jsme domlouvaly soutěž, jejíž výhrou se stane báseň ve sborníku Duše pisálka, což bude pro výherce jistě úcta :-) První sborník v elektronické podobě můžete najít TADY, tento druhý ale vyjde v podobě knižní v nakladatelství Pravěk (alespoň v to doufáme :-)).
  3. Byla jsem se školou v ANGLII!!! Už se mi o tom nechce moc rozepisovat, ale bylo to jednoduše SUPER, BEZVA, ÚŽASNÝ, SKVĚLÝ MEGÁCKÝ... a já prostě nevím co všechno :-) Dole pod článkem najdete fotku ;-)
  4. V mém volejbalovém týmu se měnili trenéři, přičemž MY jsme museli dostat toho nejhoršího... Měli jsme božího trenéra, Mourečka, hrozně fajnového, naučil nás všechno i bez toho, aby z nás sedřel kůži... To Staněk neumí. Ten se umí akorát tak nasrat... A pak mu lezou křečáky na hlavě :P Ale to vás asi nezajímá... :D
  5. Týden jsem ležela doma s migrénami a horečkami, a když jsem se včera vrátila do školy, myslela jsem, že se zblázním... Musím si opravit matiku, fyziku a zemák... A toho učení! A výlety! A završeno to bylo pátečním dětským dnem, kdy jdeme do školy v převlecích. Tento rok byly vybrány filmy a moje třída dostala Pána Prstenů, z čehož jsem jako milovnice Tolkiena byla nadšená... Až do doby, kdy na mě shodili všechnu práci s kostýmy. Mám štěstí, že já sama kostým elfa mám, takže jdu za Arwen. Ostatním jsem jen radila, ať si vezmou něco (bílého, roztrhaného, dlouhého...), prostě aby měli něco na sobě...
Jak jste si jistě všimli, je toho dost a ještě miliarda věcí navrch. Ale za měsíc jsou prázdniny a já už se na ně nehorázně těším... I když mi přijde, že to všechno hrozně rychle uteklo. Rychle? Přímo nadzvukovou rychlostí!!! Od rozchodu s klukem, se kterým jsem byla rok a milovala jsem ho nadevšecko na světě, uplynuly téměř 3 měsíce a já se pořád užírám... Ale těhle milníků bylo spoustu a tak vůbec, tenhle školní rok jsme měla všeho nad hlavu. Další rok už potřebuju zvolnit a věnovat ho učení, protože a jelikož už se podle známek bude rozhodovat přijetí na střední. A já chci na gympl, kam mě s mým prospěchem vezmou asi tak se stejnou šancí, jako by měla včela s mozkem velikosti sezamového semínka. Taky chci příští rok vydat vlastní knížku, pokud možno tak i básnickou sbírku, ale to vše teprve přijde. A já doufám, že ne za moc dlouho. Tímto se s Vámi Elizabethka zase vítá!!!

Moje anglická maminka :)) Vepředu jsou spolubydlící z mojí třídy, Natka a Týnka, nahoře já a maminka Millie a vedle jejich dva krásní pejsci :-) Ten černobílej se jmenoval Pangee, toho retrívra už si nepamatuju, ale vím, že to byla hrozná zlatíčka a že jsem si je za tu dobu ohromně zamilovala. Millie měla ještě manžela, Davida, ten ale na fotce není, a hrozně se mi s nimi líbilo, prostě pořád si povídali a byli hrozně vstřícní... I když se nám podařilo jim chudákům ucpat záchod :D Asi před týdnem jsem jim posílala pohlednici, příště už to bude balíček s nějakým dárkem :P A co vy, byl jste někdo někdy v Anglii?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama