Konečně něco také o mně....

8. února 2013 v 10:01 | Elizabeth
Dobře, už se přestanu dál skrývat v roušce anonymity, ukážu vám realitu, sundám si masku a možná nadete pravou tvář Elizabeth, jakožto autorky svého vlastního světa a světa snů, tedy tohoto blogu, kde sní o tom, že jednou bude svět lepší...


Pod pseudonymem, přezdívkou, krycím jménem nebo říkejte tomu jak chcete, se skrývá možná (teprve) třináctiletá puberťačka, možná už (skoro) dospělá dívka. A proč se to zrovna u téhle Elizabeth nedá určit? Možná proto, že až jí jednou bude 40, bude se pořád chovat jako dítě, a i když jí jednou bylo 11, chovala se jako dospělá. Už jste se v tom všem ztratili? To je jen dobře. Teď vám tohle dítě/dospělák zaplete hlavu ještě víc.

Její pravé jméno je Hanka Máchová (které tolik nenávidí, proto jí tak raději neříkejte). Má neustálou potřebu plést se do politiky, dnešního světa a baví ji vyvracet všem ostatním názory. Kdo s tím má problém, měl by jí tu přestat srát a odletět na jinou planetu, kde mu názor vyvracet nebude nikdo (snad proto, že dnes to dělají všichni). Zároveň se ovšem moc ráda hádá a komunikuje s jinými vyvraceči názorů. Miluje kritizování ostatních, i když většinou bývá až přehnaně uzavřená, pesimistická a melancholická.

Nedá dopustit na své přátele, protože jen přátelé jí dokázali pomoci v nejvyšší nouzi, kdy se málem ocitla v blázinci, protože nevěděla kam patří. Milionkrát děkovat by bylo asi málo...

Ovšem pro tuhle ,,osobu'' (jestlis e jí tak dá říkat) už život postrádá smysl dávno... V podstatě začal hned co si uvědomila, že se narodila. Možná proto, že věděla, že do tohohle světa nepatří. Možná proto, že věděla, že jí bude životem provázet smůla. A taky že provází. V poslední době se jí nic krásného nedělo.

,,Každý domeček z karet jednou sfoukne vítr.''. Tohle říká s oblibou, přestože neví, odkud to pochází. Snad z hloubi její zvrácené mysli, snad od někoho z jejích věčně dětských snů. Ten její domeček byl sfouknut tolikrát, že už zapomněla, jakou kartou se začíná. Možná zapomněla na všechno, po tom, co jí opustil člověk, kterému dlouho věřila a který toho pro ni tolik udělal.

Zapomenout na vše je někdy nejlepším řešením...

Přes její lásku k metalu a všem jeho žánrům se ráda zaposlouchá do punku, rocku, grunge, gothic rocku nebo darkwave. Možná byste řekli, že poslouchá jen tvrďárny, ovšem v jejím případě tomu tak opravdu není. Na stejné úrovni má ráda také relaxační hudbu, klasiku a folk.

Tak teď už opravdu musíte jen vrtět hlavou nad tím, na blogu jakého dementa se zahazujete.

Miluje volejbal, lukostřelbu, LARPy, psaní a spoustu dalších věcí, nesnáší v půlce přeložené bankovky, fotku na své autobusové průkazce, extrémně otravné lidi, velké pavouky v její bezprostřední blízkosti a spoustu jiných věcí.

O zvláštních lidech se nikdy nedovíte vše, protože jejich základem je to, že nejsou lidé.

Začnu mluvit pěkně spořádáně v první osobě. Na tom je totiž něco pravdy. Nejsem člověk. Jsem v srdci elf, navenek pro mnoho lidí spíš mimozemšťan. Opravdu, jn málo lidí pochopí podstatu mého myšlení, mého vzhůru nohama převráceného mozku a mých jedovatě zelených očí s velkými panenkami. Popravdě vůbec netuším, co tu dělám.

Nechme těch keců, už to tu tři čtvrtě hodiny zvracím a přestává mě to bavit... Myslím, že o mě víte to, co jste vědět (ne)chtěli. Nakonec sem šoupnu jednu vyloženě puberťáckou zrcadlovou ,,fotešku'' a písničku, na jejíchž základech vznikla má přezdívka. Přeji příjemné oslepnutí a následné snění nad gothic rockovým songem.

Elizabeth ;-)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Adush Adush | Web | 8. února 2013 v 11:31 | Reagovat

to se ti povedlo :)!

2 Houp Houp | Web | 8. února 2013 v 11:43 | Reagovat

Si zajímavý človíček a řeka bych, že umíš dobře psát. Sama jsem tak trochu dospělá už od nějakých 12 ale vím, že vždycky zůstanu dítětem. Být elfem není špatné ;-) Já osobně bych taky chtěla žít někde jinde, nakonec kdo ne, ale asi mám štěstí jsem odhodlána naučit se žít i na téhle planetě zkažené lidmi.

3 DK DK | Web | 8. února 2013 v 15:49 | Reagovat

Jestli ty máš pocit, že nevíš, co tu děláš, tak já měla dávno někam odletět :D Věř mi, jsi svá, komplikovaná a vyjímečná... :) A takové lidi mívám ráda, jen tak mimochodem :)

4 iheart-hemulkaxutebow iheart-hemulkaxutebow | E-mail | Web | 10. února 2013 v 15:31 | Reagovat

Pekný článok :) A mimochodom máš krásny blog :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama